Laukiantiems kūdikio

RAMI TĖVYSTĖ: APIE TAI, KAS SVARBIAUSIA TAPUS TĖVAIS

pregnancy-644071_1280

Kai pora laukia pirmojo kūdikio, pirmiausia dažnai rūpinasi įsigyti visus daiktus, reikalingus kūdikio priežiūrai, o skaitomoje literatūroje ar lankomuose mokymuose dažniausiai siekia išsiaiškinti kaip prižiūrėti vaikelį – kaip maudyti, kaip nešioti, kaip rengti, vystyti. Svajojame, piešiame viską pilnomis meilės ir džiaugsmo spalvomis. Taip ir turi būti – kūdikis yra didžiausias džiaugsmas ir laimė.

Laukiantis ir gimus kūdikiui susiduriame su nuomonėmis ir gajais mitais: kad kūdikio negalima per daug nešioti, nes taps „rankinuku“, negalima atliepti į kiekvieną virktelėjimą, nes išleps… Nereikia pratinti miegoti tėvų lovoje, nes neiškraustysi iki mokyklos… Taip pat susiduriame su nuomone, kad žindymas – gamtos duotas ir nieko čia neprisiruoši, viskas savaime bus gerai arba vadinasi man neduota… O kiek mažai kalbama apie tai, kaip pasikeičia moters suvokimas apie save tapus mama ir kaip kūdikėlio atsiradimas veikia poros santykius?

Šio seminaro idėja ir gimė būtent iš to, kad pati lektorė, kaip ir daugelis mamų, atsakymų į svarbiausius klausimus pradėjo ieškoti tik gimus vaikeliui ir tiems klausimams iškilus. Remiantis tyrimais, profesionalia literatūra bei asmenine patirtimi, seminaro metu atsakysime į visus rūpimus klausimus ir papasakosime, kas yra svarbiausia pirmaisiais kūdikystės metais, kad vaikutis augtų ramus, saugus ir emociškai bei fiziškai sveikas, o motinystė bei tėvystė būtų kiek įmanoma lengvesnė, ramesnė ir teiktų daugiau džiaugsmo.

Seminarus ves psichologė, trijų vaikų mama ir tinklaraščio Mes – tėvai autorė Ieva Suipe

Remiantis tyrimais, profesionalia literatūra bei asmenine patirtimi, seminaro-diskusijos metu atsakysime į visus rūpimus klausimus ir papasakosime, kas yra svarbiausia pirmaisiais kūdikystės metais, kad vaikutis augtų ramus, saugus ir emociškai bei fiziškai sveikas, o motinystė bei tėvystė būtų kiek įmanoma lengvesnė, ramesnė ir teiktų daugiau džiaugsmo. Atvirai, jaukiai, su ramybe ir meile.

Apie ką kalbėsime:

 • Kūdikio raida ir poreikiai
 • Saugus prieraišumas. Kaip jis formuojasi ir kuo jis svarbus visam tolesniam gyvenimui.
 • Kūdikio nešiojimas, lietimas
 • Žindymo svarba kūdikiui, mamai ir visai šeimai.
 • Kūdikio miegas. Jo ypatumai ir ką daryti, kad naktinė tėvystė būtų lengvesnė.
 • Motinystės virsmas. Kodėl svarbu nepamiršti savęs, tapus mama.
  Pogimdyvinė depresija, jos požymiai ir kas galėtų padėti jos išvengti. Mamos emocijų svarba kūdikiui.
 • Tėčio vaidmuo.
 • Santykiai poroje. Kas pasikeičia, gimus kūdikiui, ir kaip išlaikyti harmoniją šeimoje
 • Bei atsakysime į kitus Jums rūpimus klausimus.

DATA:

KAINA:

Vienas komentaras “Laukiantiems kūdikio

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s