Kviečiame registruotis į tėvystės programą “Švyturys”

Ši patyriminė-edukacinė programa yra skirta stiprinti tėvų-vaikų ryšį, padėti tėvams geriau suprasti vaikų psichologinį pasaulį, vaiko asmenybę ir save kaip tėvus. Registracija čia

Kokia tai programa?

Programa yra skirta stiprinti tėvų-vaikų ryšį, padėti tėvams geriau suprasti vaiko psichologinį pasaulį, vaiko asmenybę ir save kaip tėvus.
Tėvų-vaikų santykiuose svarbu suprasti abi puses: tiek vaiko jausmus, mintis bei poreikius, tiek patiems tėvams kylančius vidinius išgyvenimus, emocijas, mintis bei turimą patirtį.

Programoje remiamasi mentalizacija grįstos terapijos principais, prieraišumo teorija. Skirtingai nuo įprastų paskaitų, čia teorinė medžiaga yra nuolat derinama su patyrimu: tėvai dalinasi savo pačių asmeniniais išgyvenimais, situacijomis su vaikais. Grupės vedančiųjų ir kitų tėvų palaikymas bei įžvalgos padeda geriau suprasti savo vaiką, jo vidinį pasaulį, pamatyti, kas slypi už jo elgesio ar tam tikrų reakcijų.

Programos autorius yra Gerry Byrne (Jungtinė Karalystė). Lietuvoje programos atsiradimą inicijavo ir jos įgyvendinimu rūpinasi psichologė dr. Lina Gervinskaitė-Paulaitienė.

Kam skirta? Į tėvystės programą kviečiame tėvus, kurie turi vaiką(-ų) iki 12 metų, patys patiria psichologinių sunkumų, susiduria su sunkumais santykiuose su vaikais arba jų vaikai susiduria su emociniais ar elgesio sunkumais. Grupėje gali dalyvauti abu šeimos tėvai (globėjai) arba vienas iš tėvų (globėjų).

Kaip viskas vyks? ,,Švyturio” programa susideda iš 12 grupinių susitikimų (10 tėvų grupėje), kurių kiekvienas truks 2 val. ir bus vedamas dviejų psichologų 1 kartą per savaitę. Prieš prasidedant grupėms, jūs būsite pakviesti įvadiniam pokalbiui su vienu iš grupės vedančiųjų.

Tėvų grupės prasidės 2023 m. kovo 7 d. ir vyks kiekvieną antradienį 12-14 val. arba 18.30-20.30 val. (priklausomai nuo to, koks laikas tiks daugumai dalyvių).

Susitikimai vyks Vilniuje, Vokiečių g. 18A.

Kaina už vieną susitikimą – 25€, įvadinio pokalbio kaina – 40€. 

Tėvų grupę ves psichologės Ieva Šuipė ir Julija Davidonienė, baigusios “Švyturio” tėvystės programos mokymus pas programos autorių Gerry Byrne ir jo kolegas.

Registracija norintiems dalyvauti grupėje.

Dėl daugiau informacijos, kreipkitės el. p. ieva.suipe@gmail.com

arba tel. 8 618 60796, 8 615 67127

Detalią informaciją apie “Švyturio“ programą (angl. “Lighthouse“) rasite čia.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s