Sveiki!

IMG_1901

Aš esu Ieva, o čia – mūsų penketukas.

Su vyru Šarūnu auginame dvi dukras ir sūnų.

Šeima man yra didžiausia mano laimė ir prasmė, o ši trijulė –  svarbiausia ir reikšmingiausia gyvenimo mokykla. Patirtimi, kurią įgijau juos augindama bei turimomis ir dar papildomai įgytomis psichologijos žiniomis, dalinuosi savo rašomuose straipsniuose ir rengiamuose seminaruose būsimiems ir esamiems tėvams.

IMG_0713

Manau, kad geriausi vaikų auginimo ekspertai esame tada, kol patys vaikų dar neturime. Gimus pirmajai dukrai, prasidėjo didžioji mano gyvenimo mokykla: supratau, kad mano turimo psichologės išsilavinimo toli gražu neužtenka teisingam ir sklandžiam vaiko auginimui. Lankiau ne vienus mokymus, skaičiau knygas, įvairius straipsnius, tyrimus. Daugelį atrastų teorijų, patikrinau per savo, kaip mamos patirtį. Aiškiai supratau, kaip svarbu, naujai iškeptiems tėveliams yra domėtis, atrasti teisingą ir tikrai naudingą informaciją tarp visų tų begalės patarimų, kaip nepasimesti, kaip leisti sau pasitikėti savo širdies balsu.

Nors motinystei ir tėvystei iki galo pasiruošti įmanoma tik jau tapus mama ar tėčiu, tačiau įsitikinau per savo patirtį, kad žinios yra jėga. Norisi, kad nuo pat pradžių tėvystės kelias būtų kuo sklandesnis ir kuo mažiau streso keliantis. Nes laimingiems vaikams pirmiausia reikia laimingų tėvų!

Tikiuosi, kad mano rašiniuose bei rengiamuose seminaruose būsimi ir esami tėvai atras tai, kas padėtų jiems labiau mėgautis vaikų auginimu, o vaikams augti ramiems, laimingiems, pasitikintiems savimi ir pasauliu.

koliažas_Ieva_ŠuipėI.SUIPE

 

Nuoširdžiai,

Ieva

One thought on “Sveiki!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s