Sveiki!

Esu psichologė, psichoterapeutė kandidatė, organizacijos „Savanoriai vaikams“ vadovė. Teikiu psichologinę pagalbą vaikams ir paaugliams, konsultuoju tėvus, vedu tėvų grupes ir mokymus tėvams pozityvios tėvystės temomis.

267898417_1789591687907780_5514218530743798515_n

Vesti mokymus tėvams ir rašyti straipsnius tėvystės tema kilo tada, kai pati tapau mama. Gimus pirmajai dukrai, prasidėjo didžioji mano gyvenimo mokykla: supratau, kad mano turimo psichologės išsilavinimo toli gražu neužtenka teisingam ir sklandžiam vaiko auginimui. Lankiau ne vienus mokymus, skaičiau knygas, įvairius straipsnius, tyrimus. Daugelį atrastų teorijų, patikrinau per savo, kaip mamos patirtį. Aiškiai supratau, kaip svarbu, tėvams yra domėtis, būti sąmoningiems, gydyti savo vaikystės žaizdas, atrasti teisingą ir tikrai naudingą informaciją tarp visų tų begalės patarimų, kaip nepasimesti, kaip leisti sau pasitikėti savo širdies balsu.

Nors motinystei ir tėvystei iki galo pasiruošti neįmanoma, jau esant tėvais ir norint kažką keisti, ne visada pokyčiams užtenka kažką pasimokyti ar paskaityti, gali reikėti ir ilgesnio kelio sąmoningumo link, specialistų pagalbos, tačiau tam tikrų dalykų žinojimas, dažnai palengvina kasdienybę ir suteikia motyvacijos daugiau pasidomėti, pasigilinti.

Norisi, kad nuo pat pradžių tėvystės kelias būtų kuo sklandesnis ir kuo mažiau streso keliantis. Nes vaikams nereikia tobulų mamų ir tėčių. Nes turint per didelius lūkesčius sau, lengvai galima perdegti. Tikiuosi, kad mano rašiniuose bei rengiamuose seminaruose būsimi ir esami tėvai atras tai, kas padėtų jiems labiau mėgautis vaikų auginimu, o vaikams augti ramiems, laimingiems, pasitikintiems savimi ir pasauliu.

Daugiau apie mane ir mano minčių apie tėvystę, rasite šiame straipsnyje “3 vaikus auginanti psichologė Ieva Šuipė: vaikams labai pasisektų, jei tėvai prieš jų gimimą suprastų vieną dalyką“

Informaciją apie visus mano šiuo metu vykstančius mokymus, rasite čia: MOKYMAI TĖVAMS

267808355_1789591674574448_6319676459506898891_n

Nuoširdžiai,

Ieva Šuipė

Psichologė, lektorė, VšĮ “Savanoriai vaikams“ vadovė

2 komentarai “Sveiki!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s