Sveiki!

Aš esu Ieva, o nuotraukoje žemiau – mano šaunioji trijulė. Su vyru Šarūnu auginame dvi dukras ir sūnų. Patirtimi, kurią įgijau juos augindama bei psichologijos žiniomis, dalinuosi savo rašomuose straipsniuose ir rengiamuose seminaruose būsimiems ir esamiems tėvams.

38440003_10156513009528077_5001584940559630336_n

Manau, kad geriausi vaikų auginimo ekspertai esame tada, kol patys vaikų dar neturime. Gimus pirmajai dukrai, prasidėjo didžioji mano gyvenimo mokykla: supratau, kad mano turimo psichologės išsilavinimo toli gražu neužtenka teisingam ir sklandžiam vaiko auginimui. Lankiau ne vienus mokymus, skaičiau knygas, įvairius straipsnius, tyrimus. Daugelį atrastų teorijų, patikrinau per savo, kaip mamos patirtį. Aiškiai supratau, kaip svarbu, naujai “iškeptiems“ tėveliams yra domėtis, atrasti teisingą ir tikrai naudingą informaciją tarp visų tų begalės patarimų, kaip nepasimesti, kaip leisti sau pasitikėti savo širdies balsu.

Nors motinystei ir tėvystei iki galo pasiruošti įmanoma tik jau tapus mama ar tėčiu, tačiau įsitikinau per savo patirtį, kad žinios yra jėga. Norisi, kad nuo pat pradžių tėvystės kelias būtų kuo sklandesnis ir kuo mažiau streso keliantis. Nes laimingiems vaikams pirmiausia reikia laimingų tėvų!

Tikiuosi, kad mano rašiniuose bei rengiamuose seminaruose būsimi ir esami tėvai atras tai, kas padėtų jiems labiau mėgautis vaikų auginimu, o vaikams augti ramiems, laimingiems, pasitikintiems savimi ir pasauliu.

koliažas_Ieva_Šuipė

 

Nuoširdžiai,

Ieva

Psichologė, pozityvios tėvystės paskaitų lektorė, Mes-tėvai straipsnių autorė, Iniciatyvos “Niekieno vaikai“ vadovė

2 komentarai “Sveiki!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s