Pozityvaus auklėjimo seminarų ciklas

94588662_2924048537674680_2076616391263256576_o

POZITYVAUS AUKLĖJIMO CIKLAS SU IEVA ŠUIPE
Keturi užsiėmimai: nemokamas įrašas + 3 LIVE transliacijos – šiuo metu galima įsigyti seminarų įrašus!

APIE CIKLĄ:
Vaikų auginimas – malonus, tačiau labai atsakingas darbas, kurį mums kada nors yra tekę, tenka (arba dar teks) dirbti.
Visuomenėje ir socialinėje erdvėje matome ypatingai gražius vaikų auginimo atvejus, kuomet atrodo, jog tėvystė tėra vienas džiaugsmas. Tačiau, realybėje susidūrus su kiek kitokiais potyriais, sunkumais, tėvus aplanko dviprasmiški jausmai, savęs kaltinimas.

KODĖL TĖVYSTĖ IR VAIKŲ AUGINIMAS TAMPA TIKRU IŠŠŪKIU?
Į šį klausimą dažniausiai tenka išgirsti vieną iš atsakymų:
(a) Yra tiek daug skirtingų teorijų, tiek įvairiausių nuomonių, jog rodos, niekas taip ir nežino, kaip teisingiausia auginti vaiką;
(b) Šiais laikais vaikų auginimo standartai kaip niekada aukšti.

Taip, kartelė yra tikrai aukšta, nes šiuolaikiniai tėvai tampa vis sąmoningesni ir sau, kaip tėvams, kelia vis aukštesnius reikalavimus. Su aukščiau minėtu pirmuoju variantu negalime sutikti, kadangi YRA žinoma, koks vaikų auginimas yra tinkamas ir teisingas – tai nebėra tik diskusijų objektas.

Iki šiol atlikta daugybė tyrimų, yra daug mokslu pagrįstų įrodymų, įrodančių, kokie pagrindiniai dalykai leidžia užauginti emociškai sveiką, mokantį kurti sveikus santykius, atsakingą, pagarbų, autentišką, savimi pasitikintį žmogų.

Iš kitos pusės vis daugiau tėvų susiduria su nauju iššūkiu – tėvų perdegimo sindromu. Tad ne mažiau svarbu yra pasidalinti žiniomis ir įrankiais su tėvais, kurie leistų jiems nusiraminti, atsipalaiduoti, pasilengvinti savo tėvystę ir tuo pačiu susigrąžinti vaiko auginimo džiaugsmą. Vaikams pirmiausia reikia laimingų tėvų – mažiesiems už viską svarbiau yra jausti, kad jų tėvams su jais gera ir smagu!

Tad kviečiame Jus į 4 UŽSIĖMIMŲ CIKLĄ, kurių metu apjungdami teoriją, praktinius patarimus bei užduotis, keliausime per šias pagrindines temas:

1. Pirmoji paskaita “MŪSŲ PAČIŲ JAUSMAI AUGINANT VAIKUS“
NEMOKAMA PASKAITA. NORINT GAUTI JOS ĮRAŠĄ – PARAŠYTI EL. PAŠTU registracija@vilkesnamai.lt
• Kodėl savo paties jausmų supratimas ir valdymas yra vienas svarbiausių dalykų auginant vaikus?
• Kaip suvaldyti savo pyktį? Kaip nustoti šaukti, grasinti, bausti?
• Kaip reaguoti į vaiko pykčio priepuolius?

Gavus Jūsų registraciją registracija@vilkesnamai.lt atsiųsime nuorodą į paskaitos įrašą.

2. Antroji paskaita “RYŠYS SU VAIKU: JO KŪRIMAS, STIPRINIMAS IR PUOSELĖJIMAS“
• Stiprus ryšys tarp tėvų ir vaiko – kodėl tai yra visa ko pagrindas?
• Kaip kurti ir puoselėti santykius su vaiku nuo pat pradžių ir jam augant?

3. Trečioji paskaita “EMOCINIS INTELEKTAS“
• Kaip ugdyti vaiko emocinį intelektą ir kodėl jis toks svarbus?

4. Ketvirtoji paskaita “TINKAMAS VAIKO ELGESYS BE GRASINIMŲ IR BAUSMIŲ“
• Kaip pasiekti, kad vaikas bendradarbiautų su tėvais ir jų klausytų be grasinimų, šaukimo, bausmių?
• Kaip ugdyti vaiko pasitikėjimą savimi, atsakomybės jausmą, kaip jį įgalinti?

KAM SKIRTA:
Tėvams, auginantiems vaikus nuo 1 iki 10 metų amžiaus.

KADA: Susitikimai vyks ONLINE (live transliacijos)
– pirmoji paskaita – peržiūrime savarankiškai. Nemokamas video (nemokama prieiga) suteikiama pageidaujantiems el. paštu.
Likusios trys paskaitos LIVE:
– 2020 m. gegužės 14 d. 18.00 – 20.30 val.
– 2020 m. gegužės 21 d. 18.00 – 20.30 val.
– 2020 m. gegužės 28 d. 18.00 – 20.30 val.

CIKLO LEKTORĖ – psichologė, Mes – tėvai tinklaraščio autorė, trijų vaikų mama Ieva Šuipė
(daugiau čia: https://mes-tevai.lt/about/)

KAINA: 55 eur už visą susitikimų ciklą (viso – 4 seminarai: 1 įrašas, 3 – online/live transliacijos)

BŪTINA REGISTRACIJA:
registracija@vilkesnamai.lt

Daugiau informacijos: 867082111, 861576707.

_______________________________________________________________________________________

Mokymų dalyvių atsiliepimai:

“Ievos Šuipės “Pozityvaus auklėjimo seminarų ciklas“ yra labai naudingas ir, mano nuomone, būtinas visiems tėvams! Rekomenduoju 100%“ (Edgaras Juzėnas)

“Ieva – nuoširdi, labai maloni ir profesionali psichologė! Dalyvavau pozityvaus auklėjimo seminarų cikle ir likau labai patenkinta, gaila tik, kad anksčiau to nepadariau – išvengčiau daugelio klaidų, seminarai padėjo pasijausti ramiau ir užtikrinčiau auginant savo mažylį.“ (Olga Spacenko-Butkeviciene)

“Lankėmės su vyru seminare Klaipedoje “ Užauginti vaiką be bausmių? Misija įmanoma.“ ir tikrai likome patenkinti. Nors seminaras truko nuo 10 val iki 17val, laikas tikrai neprailgo, netgi priešingai 🙂 Pasisėmėme naujų žinių, kaip stiprinti ryšį su savo vaiku bei nubrežti tam tikras ribas išvengiant pykčių ir bausmių. Dabar tereikia didelio įdirbio su savimi, su savo emocijomis ir KANTRYBĖS! Ačiū, Ieva! “ (Ginarė Matulytė)

“Lankiau “Pozityvaus auklėjimo“ seminaro ciklą. Labai džiaugiuosi įgytomis žiniomis, pasidalinta patirtimi, nes kartais tiesiog paprastų faktų žinojimas kodėl fiziologiškai žmogus elgiasi vienaip ar kitaip išmoko suprasti situacijas ir tinkamai reaguoti. Puikūs konstruktyvūs nukreipimai ir patarimai:) ačiū! “ (Beata Fedorcovienė)

“Man žiauriai labai 🙂 patiko Ievos vedami seminarai apie pozityvią tėvystę. Mes, tėvai, apsupti begalinių reikalavimų, skubos, aplinkos spaudimo, pamirštame prigimtinį talentą, kad esame patys geriausi tėvai savo vaikams. Labai dėkinga psichologei Ievai už sugrąžintą pasitikėjimą savimi! Rekomenduoju šiuos mokymus 100 proc.! “ (Sigita Jurkūnienė)

“Labai rekomenduoju kursus visiems, ypač “itališko temperamento“ vaikus turintintiems tėvams:) Manau visi tėvai kitaip žiūrėtų į savo vaikus turėdami tokias žinias. Labai džiaugiamės ir matome, kaip praktiškai tai veikia! Ačiū! “ (Sigita Byla)

“Lankiausi mokymuose Klaipėdoje. Pasisėmiau ypatingai daug naujų žinių, kurios pateiktos taip įdomiai, taip struktūruotai. Ačiū, lektorei Ievai, už informacijos naujumą, jos aktualumą bei ypatingai produktyviai praleistą laiką“ (Vaida Barniškienė)