3 seminarų ciklas: kaip užauginti vaiką be bausmių?

Vaikų auginimas – sunkiausias darbas, kurį mums kada nors yra tekę dirbti. Bet kodėl tai taip sunku?

Į šį klausimą dažniausiai tenka išgirsti vieną iš atsakymų:
a. Yra tiek daug skirtingų teorijų, tiek skirtingų nuomonių, kad niekas iki galo nežino, kaip yra teisingiausia auginti vaiką;
b. Šiais laikais vaikų auginimo standartai kaip niekada aukšti.

Taip, kartelė yra tikrai aukšta, nes šiais laikais tėvai tampa vis labiau sąmoningi, tad kelia sau, kaip tėvams, vis aukštesnius reikalavimus. Tačiau su pirmuoju variantu nesutinkame, kadangi YRA žinoma, koks vaikų auginimas yra tinkamas ir teisingas – tai nėra diskusijų objektas. Yra atlikta daugybė tyrimų, yra daug mokslu pagrįstų įrodymų, tad yra žinoma, kokie yra pagrindiniai dalykai, leidžiantys užauginti emociškai sveiką, mokantį kurti sveikus santykius, atsakingą, pagarbų, autentišką, savimi pasitikintį žmogų.

Tad kviečiame Jus į 3 SUSITIKIMŲ CIKLĄ, kurių metu apjungdami teoriją, praktinius patarimus bei užduotis, keliausime per šias tris pagrindines temas:

1. MŪSŲ PAČIŲ JAUSMAI AUGINANT VAIKUS

• Kodėl savo paties jausmų supratimas ir valdymas yra vienas svarbiausių dalykų auginant vaikus?
• Kaip suvaldyti savo pyktį? Kaip nustoti šaukti, grasinti, bausti?
• Kaip reaguoti į vaiko pykčio priepuolius?

2. RYŠYS SU VAIKU: JO KŪRIMAS, STIPRINIMAS IR PUOSELĖJIMAS

• Stiprus ryšys tarp tėvų ir vaiko – kodėl tai yra visa ko pagrindas?
• Kaip kurti ir puoselėti santykius su vaiku nuo pat pradžių ir jam augant?

• Kaip ugdyti vaiko emocinį intelektą ir kodėl jis toks svarbus?

3. TINKAMAS VAIKO ELGESYS BE GRASINIMŲ IR BAUSMIŲ

• Kaip ugdyti vaiko pasitikėjimą savimi, atsakomybės jausmą, kaip jį įgalinti?
• Kaip pasiekti, kad vaikas bendradarbiautų su tėvais ir jų klausytų be grasinimų, šaukimo, bausmių?

KAM SKIRTA: tėvams, auginantiems vaikus nuo 1 iki 10 metų amžiaus.

KADA: artimiausi susitikimai vyks 2020 m. vasario 4, 11, 18 d. (antradieniais) 18.30 – 21.30 val.

LEKTORĖ: psichologė, iniciatyvos Niekieno vaikai vadovė, Mes – tėvai tinklaraščio autorė bei trijų vaikų mama Ieva Šuipė (daugiau čia: https://mes-tevai.lt/about/)

KAINA: 90€/asm. už visą susitikimų ciklą (3 vakarai po 3 val.). Dalyvaujant porai, antram žmogui taikoma 50% nuolaida.

VIETA: studija “Vilkės namai”, Lakūnų g. 24, Outlet park Laisvalaikio terasa II aukštas.

BŪTINA REGISTRACIJA, kadangi vietų skaičius ribotas: http://vilkesnamai.lt/pozityvus-auklejimas/ arba registracija@vilkesnamai.lt

Daugiau informacijos: 867082111, 861576707.

_______________________________________________________________________________________

Mokymų dalyvių atsiliepimai:

“Ievos Šuipės “Pozityvaus auklėjimo seminarų ciklas“ yra labai naudingas ir, mano nuomone, būtinas visiems tėvams! Rekomenduoju 100%“ (Edgaras Juzėnas)

“Ieva – nuoširdi, labai maloni ir profesionali psichologė! Dalyvavau pozityvaus auklėjimo seminarų cikle ir likau labai patenkinta, gaila tik, kad anksčiau to nepadariau – išvengčiau daugelio klaidų, seminarai padėjo pasijausti ramiau ir užtikrinčiau auginant savo mažylį.“ (Olga Spacenko-Butkeviciene)

“Lankėmės su vyru seminare Klaipedoje “ Užauginti vaiką be bausmių? Misija įmanoma.“ ir tikrai likome patenkinti. Nors seminaras truko nuo 10 val iki 17val, laikas tikrai neprailgo, netgi priešingai 🙂 Pasisėmėme naujų žinių, kaip stiprinti ryšį su savo vaiku bei nubrežti tam tikras ribas išvengiant pykčių ir bausmių. Dabar tereikia didelio įdirbio su savimi, su savo emocijomis ir KANTRYBĖS! Ačiū, Ieva! “ (Ginarė Matulytė)

“Lankiau “Pozityvaus auklėjimo“ seminaro ciklą. Labai džiaugiuosi įgytomis žiniomis, pasidalinta patirtimi, nes kartais tiesiog paprastų faktų žinojimas kodėl fiziologiškai žmogus elgiasi vienaip ar kitaip išmoko suprasti situacijas ir tinkamai reaguoti. Puikūs konstruktyvūs nukreipimai ir patarimai:) ačiū! “ (Beata Fedorcovienė)

“Man žiauriai labai 🙂 patiko Ievos vedami seminarai apie pozityvią tėvystę. Mes, tėvai, apsupti begalinių reikalavimų, skubos, aplinkos spaudimo, pamirštame prigimtinį talentą, kad esame patys geriausi tėvai savo vaikams. Labai dėkinga psichologei Ievai už sugrąžintą pasitikėjimą savimi! Rekomenduoju šiuos mokymus 100 proc.! “ (Sigita Jurkūnienė)

“Labai rekomenduoju kursus visiems, ypač “itališko temperamento“ vaikus turintintiems tėvams:) Manau visi tėvai kitaip žiūrėtų į savo vaikus turėdami tokias žinias. Labai džiaugiamės ir matome, kaip praktiškai tai veikia! Ačiū! “ (Sigita Byla)

“Lankiausi mokymuose Klaipėdoje. Pasisėmiau ypatingai daug naujų žinių, kurios pateiktos taip įdomiai, taip struktūruotai. Ačiū, lektorei Ievai, už informacijos naujumą, jos aktualumą bei ypatingai produktyviai praleistą laiką“ (Vaida Barniškienė)