Dalyvių atsiliepimai apie mokymus

Naujausi atsiliepimai – spausti čia.

“Noriu nuoširdžiai padėkoti už tikrai nuostabų, išsamų ir sąžiningą seminarą. Paprastai seminaruose laiką praleidžiu (mažų mažiausiai mintyse) ginčydamasi su jo vedėju (-a). O čia buvo pienas ir medus – taip gera klausytis žmogaus su kuriuo idėjiškai galima susitapatinti! Mūsų mažylė auginama kiek įmanoma sąmoningiau-žinodami, kad tokios asmeninės patirties neturime, su vyru labai daug skaitėme, ieškojome bendraminčių ir specialistų pagalbos. Šiandien vis dar jaučiamės “pakeliui“, o jūsų seminare gavome tikrai daug aiškių ir įžvalgių gairių judėti toliau. Ačiū ir sėkmės dalinantis gerąja (t.y. visa) patirtimi!“ (Julija L.)

“Jis buvo išties naudingas. Jūsų tikrą žinojimą ir profesionalumą išduoda, kad ne sykį buvo paminėta, jog vienareikšmiško atsakymo nėra. Informacija nebuvo primygtinė, bet gairės, kuriomis reikėtų vadovautis, labai aiškios ir tikrai naudingos. Taip pat visada įdomu išgirsti asmeninę patirtį, dargi sužinoti šaltinius, kuriais remiatės. Neabejoju, kad pasinaudosiu Jūsų perduotomis žiniomis. Sėkmės“ (Eglė G.)

“Puikūs pozityvios tėvystės pavyzdžiai, nuoširdūs patarimai, šiltas bendravimas ir nuostabi lektorė 🙂  Ačiū Ievai už naudingas paskaitas!!!“ (Eglė J.)

“Ievos paskaita apie prieraišią tėvystę buvo labai naudinga. Paskaitų metu lektorė paprastai ir aiškiai išdėsto pagrindinius kūdikių psichologinius poreikius pirmaisiais metais, savo teiginius grįsdama moksline literatūra bei naujausiais tyrimais. Įdomi ir naudinga dalis apie mitų, tokių kaip kad kūdikį galima išlepinti nešiojant ar kad kūdikiams negerai priprasti miegoti su mama, paneigimą, remiantis pasaulyje atliktų mokslinių tyrimų rezultatais. Svarbu, kad paskaitų metu skiriama daug dėmesio tėvams rūpimiems klausimams atsakyti. Taip pat, lektorė, būdama dviejų vaikučių mama, noriai dalinasi ir savo pačios patirtimi.“ (Laura)

“Šie mokymai man atvėrė akis ir į motinystę pažiūrėjau visiškai kitu kampu. Kartais labai svarbu žinoti, jog tokios pačios problemos aplanko kiekvieną mūsų tam tikru metu. Labai svarbu tvirtai žinoti, kokiomis pagrindinėmis vertybėmis vadovautis būnant tėvais – ar leisti paverkti, ar nuolat nešioti, ar miegoti kartu, ar atskirai ir tt. Šie mokymai man atvėrė akis ir parodė, kaip dažnai mes vadovaujamės ne kūdikio poreikiais, o savo pačių patogumu. Man toks požiūris nebuvo priimtinas ir norėjau tik to, kas yra geriausia mano vaikučiui.
Labai rekomenduoju visom porom apsilankyti – šie mokymai neabėjotinai įnešė daug tvirtumo ir tarpusavio, kaip poros, santykiuose.
Labiausiai apsimokėjusi laiko investicija tampant mama. Nuoširdžiai rekomenduoju visiems besilaukiantiems ar neseniai susilaukusiems” (Rita K.)

„Tai, ką norėjome išgirsti ir sužinoti, tikrai gavome.  Žinoma, per 2 val. neįmanoma visko aptarti, papasakoti, bet paskaita buvo konkreti, labai informatyvi ir įdomi!
Mano tikslas buvo atsivesti būsimą tėvelį ir praplėsti jo požiūrį į tėvystę. Kadangi jo lūkesčiai, tapus tėčiu – tai tik laimė ir džiaugsmas, vaikas ramus, mama laiminga ir pilna energijos. Aš manau, kad tapimas tėvais – tai rūpestis, atsakomybė ir žinoma laimė 🙂 Noriu, kad vaikai šeimoje augtų sveiki ir laimingi. <….> O tai, kas bus duodama vaikams nuo pat pirmų dienų, turės didelę įtaką visam gyvenimui!“ (Marina Š.)

„Man vertingiausia buvo tai, kad nuoširdžiai ir atvirai dalinotės savo patirtimi (tai suteikia daugiau pasitikėjimo, kad tikrai viskas įmanoma 🙂 Net galima daugelį informacijos išimti iš pristatymo skaidrių ir to neskaityti, nes Jūs ir taip gyvai turite žymiai daugiau ką vertingesnio pasakyti. Man po Jūsų paskaitos atėjo toks nušvitimas, kad prieraiši tėvystė – tai, ką jaučiu instinktyviai ir kuo natūraliai noriu dalintis su savo vaikeliu. O juk to ir norisi, tad dėkui už palaiminimą. O jei paskaitoje dalyvautų tėčiai, jiems aktualiausi būtų Jūsų komentuoti tyrimai (žinau, kad mano vyrui tas ypatingai svarbu), tad jų aptarimas irgi aktualus.“ (Diana B.)

 

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s