Pirmą kartą Klaipėdoje: seminaras apie brolių ir seserų santykius gruodžio 7 d.

Savo atsiliepimu po dalyvavimo seminare Vilniuje, dalijasi Giedrė:

“Dalyvavau Ievos seminaruose jau susilaukusi antrojo sūnaus. Gaila, kad anksčiau apie juos nežinojau, galbūt būčiau nedariusi esminių klaidų paruošdama vyresnėlį mažylio atėjimui, o paskui – spręsdama jų konfliktus. Nes intuicijos ir bendros nuovokos (kuri po naktinių maitinimų ir pametinukų adaptacijos niuansų ne visada dirba pilnu režimu) visgi nepakako. Todėl tai išgirsti yra geriau vėliau negu niekada!
Beklausydama lektorės nuoširdžių, profesionalių ir gyvybiškų pasakojimų radau daugybę atsakymų į kasdienius klausimus ir besikartojančias konfliktines situacijas. Ir net taikydama tik keletą rekomendacijų iš daugybės, matau, kad mums visiems šeimoje tapo gyventi bent kiek lengviau, aiškiau, darniau. Nuoširdžiai tikiu, kad Ievos patarimai ir praktinės treniruotės seminaro metu padeda mums auginti sūnus ne kaip konkurentus, o kaip draugus.
Ir dar. Iš kiekvieno seminaro pasiėmiau po “auksinę mintį”, kuri kaip raktas atrakino kažkokį gilesnį suvokimą apie motinystę, save, vaikus, šeimos narių elgesio priežastis ir įsišaknijusias nuostatas. Tos naujos mintys ir kelios taiklios frazės man skamba mintyse iki šiol. O svarbiausia – jos kaip gelbėjimo ratas (dažniausiai) atplaukia kritinėse situacijose ir pakoreguoja mano reakciją ir elgesį į adekvatų 
Ačiū, Ieva, kad dalinatės savo žiniomis ir patirtimi. Nuoširdžiai rekomenduoju! “

Daugiau atsiliepimų apie šį seminarą rasite čia.

O žemiau – visa informacija apie mokymus:

Kai galvojame apie daugiau nei vieną vaiką šeimoje, dažnas mūsų mintyse kuria tokį ar panašų svajonių vaizdą: vaikai kartu smagiai žais, paguos vienas kitą užsigavus, apkabins ir priglaus. Kai jie užaugs, jų keliai galbūt išsiskirs, bet jie dažnai susitiks ir bendraus, nes broliškas ar seserų ryšys liks stiprus amžinai. Dažnai galvojame, kad vaikams dovanojame draugą visam gyvenimui. Tačiau kažkur apie pirmus metus, o galbūt dar prieš gimstant naujajam vaikeliui, dauguma tėvų pradeda suvokti, kad viskas ne taip paprasta, kaip atrodo. Tad kviečiame į susitikimą, kuriame kalbėsime apie:

I dalis “Mane verčia nuo sosto“:

  • Kaip ruošti vyresnįjį vaiką/vaikus brolio ar sesers gimimui dar nėštumo metu?
  • Kaip turėtų elgtis tėvai broliui ar sesei gimus?
  • Kokie yra svarbiausi dalykai norint sukurti gražių santykių prielaidas nuo pat pradžių ir parodyti vyresnėliui, kad jis mylimas, reikalingas ir svarbus?
  • Dažniausiai kylančios problemos ir kaip jas spręsti: regresija, kūdikio žindymas, migdymas, pykčio priepuoliai ir pan.

II dalis “Padedame vaikams draugauti“:

  • Koks tėvų elgesys mažina vaikų nesutarimus, o koks didina konkurenciją tarp jų?
  • Kištis į vaikų konfliktus ar ne?
  • Kaip mokyti vaikus taikiai spręsti nesutarimus?
  • Dažniausiai kylančios problemos ir kaip jas spręsti: dalijimasis, muštynės ir pan.

Pasidalinsime su Jumis žiniomis, kurios yra paremtos daugybe tyrimų, mokslu pagrįstais įrodymais, kokie yra pagrindiniai dalykai, leidžiantys užauginti emociškai sveiką, mokantį kurti sveikus santykius, atsakingą, pagarbų, autentišką, savimi pasitikintį žmogų.

Suprantame, kad ne mažiau svarbu yra pasidalinti žiniomis ir įrankiais su tėvais, kurie leistų jiems nusiraminti, atsipalaiduoti, pasilengvinti savo tėvystę ir tuo pačiu susigrąžinti džiaugsmą į vaikų auginimą. Nes vaikams visų pirmiausia reikia laimingų tėvų – turbūt svarbiau už viską vaikams yra jausti, kad jų tėvams su jais gera ir smagu!

LEKTORĖ: psichologė, Mes – tėvai tinklaraščio autorė bei trijų vaikų mama Ieva Šuipė (daugiau čia: https://mes-tevai.lt/about/)

Keletas nuorodų į lektorės straipsnius, laidas brolių seserų santykiu tema:

KAM SKIRTA: tėvams, auginantiems vaikus nuo 0 iki 10 metų amžiaus: labiausiai orientuotas į laikotarpį, kai brolio ar sesers dar laukiama ar jis/ji neseniai gimęs/-usi, tačiau tinka ir paaugusių vaikų tėvams

KADA: seminaras vyks 2019 m. gruodžio 7 d.  I dalis: 10 – 13 val, II dalis: 14 – 17 val.

KAINA: 40€/asm. Dalyvaujant porai, antram žmogui taikoma 50% nuolaida (viso 60 €). Dalyvaujant 1 dalyje, kaina – 20€/asm. (30€/porai).

Rekomenduojame dalyvauti abiejose dalyse, tačiau galima dalyvauti ir vienoje.

VIETA: Viešbutis “Old Mill Conference“, Žvejų g. 20, Klaipėda.

BŪTINA REGISTRACIJA, kadangi vietų skaičius ribotas: https://forms.gle/QqsjXQpxJ37owRNS8

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s