Mėgaukitės motinyste, tėvyste

baby-17369_1280

Auginate kūdikį ar mažą padūkėlį? Daugelis tėvų, jau turinčių paaugusius vaikus, jums gali sakyti – mėgaukitės kiek tik galite, nes tai praeina. Iš tikrųjų, sunku įsivaizduoti tą mėgavimąsi kai atsikeli penktą kartą naktį pamaitinti kūdikio, kai paskausta rankas ir nugarą nuo nešiojimo, kai spyriojasi, neklauso ar pyksta. Bet tas ramus kūdikio veidelis, kai jis miega sotus ir laimingas, kai kūdikis ar paaugęs vaikas apsikabina jus ir nurimsta, kai žiūri i jus su akim pilnom tokios meilės, kokią tik vaikas gali jausti savo tėvams, kai vaikutis visais įmanomais būdais jums rodo, kad “reikia tavęs tavęs ir tik tavęs“, supranti: didžiausia laimė – būti tėvais.

Iš tikrųjų, tie momentai praeina labai greitai ir jų pradedi ilgėtis. Pamiršti daugelį dalykų, jeigu kažko neužsirašei, nes atrodė, kad neįmanoma pamiršti. Tačiau užsimiršta.

Praėjus laikui tikrai nesigailėsite, kad per retai plovėte grindis, atsakėte į ne visus skambučius ar per trumpai pasėdėjote prie kompiuterio. Gailėtis galite tik, kad galbūt galėjote ilgiau žindyti, daugiau panešioti ar pamyluoti, daugiau pažaisti, dažniau pritarti ir mėgautis laiku su vaiku. Tėvystė tai ne tikslas, tai – kelionė! Mėgaukitės tuo keliu!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s